Noclegi

 

Pole namiotowe

 

 

Nasze pole namiotowe położone jest bezpośrednio nad brzegiem urokliwego jeziora Kłodzionko. Do dyspozycji turystów przeznaczony jest teren o powierzchni 3000 m2.
Oprócz możliwości noclegu oferujemy takie atrakcje jak możliwość wypożyczenia łódki i sprzętu do wędkowania, spacery po lesie, wycieczki rowerowe, miejsca do grillowania oraz rozpalenia ogniska.

Osoby nocujące na naszym polu namiotowym mogą nieodpłatnie korzystać z toalety i prysznica oraz bezpłatnego parkingu.
Nasze jezioro otoczone jest lasami, polami i łąkami, co czyni je idealnym miejscem dla wszystkich chcących odpocząć od zgiełku miasta i lubiących rekreację na łonie natury. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób marzących o spokojnym relaksie z widokiem na urokliwe jezioro i las, jak i dla osób tęskniących za sportem na świeżym powietrzu i aktywnym wypoczynkiem.

Ze względu na położenie pola namiotowego przy łowisku wędkarskim – na jeziorze obowiązuje zakaz kąpieli, wszystkim chętnym pokażemy jednak miejsce do którego można przespacerować się w razie ochoty na kąpiel w jeziorze.

 

 

 

Domek letniskowy

 

Oferujemy także nocleg w murowanym całorocznym domku letniskowym oddalonym o 1,8 km od łowiska. Do dyspozycji znajdują się w nim dwa pokoje (3 łóżka), dodatkowo kuchnia wraz z wyposażeniem i jadalnią oraz łazienka. W cenie wynajmu domku oferujemy nieodpłatną możliwość wypożyczenia rowerów i grilla.